Kylie Minogue a Nick Cave

Kylie Minogue a Nick Cave Profimedia.cz

Kylie Minogue zazářila vedle starého přítele. Se slavným hudebníkem ji pojí výjimečné pouto

Od té doby, co oslavila 50, září Kylie Minogue (53) víc než kdy předtím. Od května má totiž stálý vztah s Paulem Solomonsem (43), ředitelem britského GQ magazínu. Ten ji sice doprovodil i na akci Harper's Bazaar Women Of The Year Awards 2018, odkud si odnesla cenu za hudební ikonu, nicméně tentokrát ho zastínil jiný. A to zpěvaččin dlouholetý přítel, zpěvák Nick Cave (61).

Právě s ním v roce 1995 nazpívala píseň Where The Wild Roses Grow, která v témže roce drtila hitparády a je jednou z nejúspěšnějších písní zpěvaččiny kariéry, stejně jako nejúspěšnějším singlem Cava. Po vydání hitu se zhruba rok šuškalo, že spolu pár dokonce randí. Přestože to ani jeden z nich nikdy nepotvrdil, duo si zůstalo blízké. Slavný song si spolu naposledy střihli na letošním All Points East festivalu v červnu, kde fanoušky absolutně odrovnali.

Kylie má k Nickovi stále blízko a nejednou se nechala slyšet, že jí jeho muzika a přátelství bylo oporou v těžkých chvílích. Spolupracovala s ním také na filmu Nick Cave: 20 000 dní na Zemi. A přestože si šli každý svou cestou, jak v milostném životě, tak po hudební stránce, fanoušci jsou z jejich společných setkání pokaždé doslova u vytržení. Slavný hit si můžete připomenout níže.

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků