Emma Watson

Emma Watson Profimedia.cz

Úspěch a krása tu jdou ruku v ruce: Představitelka Hermiony Emma Watson vypadá v bikinách senzačně

Herečka Emma Watson (31) je podle magazínu Heat pátou nejbohatší mladou britskou celebritou (žebříček zahrnuje slavné ve věku třicet let a méně) a své peníze, vydělané za film i reklamy, si umí užít. Co do cestování je naposledy směnila za dovolenou v mexickém letovisku Cabo San Lucas.

Ruku v ruce s hereckým úspěchem jde většinou ztráta soukromí. Slavní se musejí vypořádat s enormním zájmem fanoušků i médií, který je jim spíš méně než více po chuti. I Watson patří k celebritám, jež se snaží držet soukromý život co nejvíc pod pokličkou, oddělený od toho pracovního a tedy veřejného. Například i co do používání sociálních sítích, kde s fanoušky sdílí jen pracovní náplň svého života. Rozhodně ne nezajímavou, nutno dodat.

Anonymní už ale nejspíš nikdy nebude na většině míst světa. Ani v Latinské Americe herečka neunikla pozornosti, fotografové ji zde poprvé zvěčnili s novým partnerem, podnikatelem Brendanem. Zjevili se ve chvíli, kdy si spolu pár vychutnával koktejl v jedné z místních restaurací. A našli si je i později v hotelu. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků