Vévoda a vévodkyně ze Sussexu mají na návštěvě Nového Zélandu nabitý program.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu mají na návštěvě Nového Zélandu nabitý program. Profimedia.cz

Ze školy rovnou do služeb vévody? Tato devatenáctiletá studentka velmi zaujala prince Harryho

V záplavě informací o šatníku Meghan (40) a přijímání plyšových dárků pro dítě, které s manželem princem Harrym (37) čeká, je zpráva, která vzešla ze setkání vévody a vévodkyně ze Sussexu s mladou studentkou reklamy a psychologie, osvěžující jako bylinkový čaj, který si spolu dali.

Devatenáctiletá Lucia Kennedy byla vybrána, aby vedla diskuzi o psychickém zdraví mladých, konanou v jedné kavárně v hlavním městě Nového Zélandu Wellingtonu. Té se spolu s ní účastnili nejen zástupci britské Koruny, ale i další mladí studenti. Řeč byla o tom, že je potřeba zařadit téma duševního zdraví do každodenní konverzace a bavit se o něm beze studu.

Diskuze šla dobře, Lucia udělala dobrý dojem. Dokonce tak dobrý, že z kavárny odcházela s nabídkou práce. „Řekla jsem Harrymu, že během dvou let dokončím univerzitu a že bych ráda přijela a pracovala pro něj. A on řekl: ‚S radostí, jen se ozvěte, až nastane čas, a vyřídíme to‘,“ popsala Kennedy. Zda Harry myslel svá slova vážně, se uvidí. Nejen novozélandská, ale i britská média však o nabídce informují jako o jisté věci.

Lucia Kennedy s vévodou a vévodkyní ze Sussexu při odchodu. Udělala jsem si nové přátele, uvedla studentka k fotce na svém instagramovém účtu.

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků