Bagárová se tance rozhodně nevzdává.

Bagárová se tance rozhodně nevzdává. Foto: archiv České televize

Vlnit se na parketu jste ji neviděli naposledy: Sexy Bagárové už se hrnou kšefty na vystoupení!

S tancem rozhodně nekončí. Monika Bagárová (27) byla sice ze svého sobotního vypadnutí, stejně jako její kolegové, poněkud nešťastná. Po boku Robina Ondráčka jsme sexy zpěvačku ale neviděli naposledy. Nabídky na předtančení se jí totiž už hrnou.

„Já bych strašně chtěla dál tančit. Uvidíme, už máme pár nabídek na nějaká vystoupení,“ svěřila se během pondělního live streamu StarDance Monika. „Mě to teda strašně bavilo a baví a byla bych ráda, kdybychom v tom pokračovali, protože to je strašně krásná záležitost a pro mě jako pro zpěvačku je nádherné, jak je to spojené s hudbou a emocemi,“ dodala Bagárová.

S Robinem Ondráčkem trénovala již od července, a tak by byla škoda, kdyby její snaha přišla vniveč. „Ty tréninky byly příjemné a Moniku tancování nadchlo, takže budeme pokračovat,“ doplnil její taneční partner. To, že je o účastníky StarDance v nadcházející plesové sezóně vždy velký zájem, je známo.

Někteří si tancem vydělávali několik desítek tisíc korun i několik let po skončení v soutěži. Nejdéle fungující tanečnicí je zřejmě Dana Batulková, která má s Janem Onderem pár kšeftů snad každý rok. Vystupování ale neodmítala ani Mahulena Bočanová (54), vítězka StarDance Marie Doležalová (34) a mnoho dalších. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků