Jandová, Faltýnová a Bendová ve videu s novými prsy. Ze dne na den nový dekolt i vrácené sebevědomí

24. října 2018 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Ne každá žena byla obdařena pevnými a krásně tvarovanými prsy a i ty, které původně byly, začnou díky těhotenství, kojení či působení gravitace řešit obnovu svých předností.
Jandová, Faltýnová a Bendová ve videu s novými prsy. Ze dne na den nový dekolt i vrácené sebevědomí

Jandová, Faltýnová a Bendová ve videu s novými prsy. Ze dne na den nový dekolt i vrácené sebevědomí Foto: Klinika YES VISAGE

Tři různé ženy, stejný příběh. Sebevědomí téměř na nule díky prsům. Jak se tyto ženy sžily s novými ňadry po plastice? Patronky Alice Bendová, Martina Jandová a Petra Faltýnová v plastických proměnách, které musíte vidět.

 

Větší objem, větší sebevědomí

„Je to ještě lepší, než jsem si představovala,“ říká spokojená Radka (34), která v rozhovoru s moderátorkou a herečkou Alicí Bendovou celá září. Se svým novým dekoltem se ráda pochlubí, pro její blízké bude totiž operace překvapením. „Mám zpátky svůj objem i sebevědomí. Rozhodně bych do toho šla zas.“

FOTO: Klinika YES VISAGE

S úbytkem váhy odešly i prsa

Dana (33) si spoustu oblečení nekoupila jen proto, že se styděla za svá prsa. S tím je ale konec: „I přes počáteční obavy si za to rozhodnutí děkuji pokaždé, když si vezmu cokoliv s výstřihem. Všimlo si toho i okolí, ale pro mě je nejdůležitější vlastní pocit - cítím se skvěle! K nové hubenější postavě se navrátil ztracený dekolt,“ sdělila na Klinice Yes Visage sympatické moderátorce Martině Jandové.

FOTO: Klinika YES VISAGE

Po kojení mi nezbylo nic. Jen asymetrie.

„O větších ňadrech jsem snila dlouho, ale doopravdy aktuální to začalo být až po narození dětí. Hodně jsem zhubla, a z prsou mnoho nezbylo. Navíc se po kojení objevila výrazná asymetrie,“ vypráví Tereza (27) modelce a patronce své proměny, Petře Faltýnové. „Vůbec jsem se nebála a rychle jsem si chtěla sundat obvazy a podívat se, jak to dopadlo. A byla jsem opravdu hodně nadšená! I můj přítel.”

FOTO: Klinika YES VISAGE

„Když prsa ztratí svoji plnost a pevný tvar nebo naopak zůstanou velká a povislá, je místo speciálních podprsenek, které problém jen zakrývají, účinným řešením pouze plastika prsou. Ač dnes tyto operace nepatří mezi ty náročné, stejně jako u každého jiného zákroku platí, že chcete-li mít prsa podle svých představ, je třeba zvolit zkušeného chirurga,“ vysvětluje MUDr. Issam Alawa z Kliniky YES VISAGE. „O plastiku prsou je na naší klinice veliký zájem, protože využíváme moderní a zároveň maximálně šetrné postupy, které jsou bezpečné a zaručují hezká prsa bez zbytečných jizev a komplikací. Dbáme na to, aby nejen prsa, ale všechny změny působily velice přirozeným dojmem a bez zjevných stop chirurgického zákroku,“ vysvětluje MUDr. Martin Molitor Ph.D., primář téže kliniky. Více o moderních úpravách prsou na www.yesvisage.cz/prsa.

FOTO: Klinika YES VISAGE

TIP na nová prsa a sebevědomí zdarma

Pokud je i Vaším snem nový dekolt, obraťte se na odborníky z Kliniky YES VISAGE, která je v Česku předním specialistou na plastiku prsou. S více jak 30 000 spokojenými klienty ročně a pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě je největší klinikou estetické medicíny a plastické chirurgie v Česku a na Slovensku. Zkusit štěstí můžete také v proměnách zdarma. Více informací na webu kliniky na www.yesvisage.cz

FOTO: Klinika YES VISAGE 


Časová osa článků