Na Wimbledonu Emmu Watson bavili kolegové John Vosler (vlevo) a Luke Evans, na dovolené v Mexiku jí dělá společnost sympatický podnikatel.

Na Wimbledonu Emmu Watson bavili kolegové John Vosler (vlevo) a Luke Evans, na dovolené v Mexiku jí dělá společnost sympatický podnikatel. Profimedia.cz

Teplo, drinky, polibky: Emma Watson si užívá volno se rty přitisknutými k pohlednému podnikateli

Herečka Emma Watson (31), již proslavila sága o Harrym Potterovi, jako globální hvězda těžko unikne pozornosti. To v případě ženy, která se snaží hlídat si soukromí, není moc k užitku. I v Mexiku, kde tráví čas s pohledným podnikatelem, si jí všimli.

Vztahy herečka obvykle nekomentuje, proto ji média spojovala už s kdekým. V minulosti například s jejím kolegou z filmů o čarodějnickém učni Tomem Feltonem aka Dracem Malfoyem, Robertem Pattinsonem, a dokonce i s princem Harrym.

Snímky, které se v těchto dnech objevily na Instagramu, byly pořízeny v neděli v Mexiku a komentáře ani nepotřebují. Herečka je na nich zvěčněna se rty přitisknutými k pohlednému sympaťákovi, dle zahraničních médií podnikateli Brendanu Wallaceovi. Jejím posledním partnerem byl herec známý ze seriálu Glee Chord Overstreet.

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků