Jaký styl padne vašemu obývacímu pokoji?

Zařiďte si obývací pokoj v romantickém stylu nebo naopak ve stylu hygge. Poradíme vám, jak jednoduše proměnit sedací soupravu a s ní i celý obývací pokoj. Stačí pak už jen pár doplňků a bydlíte jako v novém.
Jednobarevné varianty pro jednoduché kombinování

Jednobarevné varianty pro jednoduché kombinování

Sedací souprava většinou tvoří dominantu obývacího pokoje, a tak si dáváme na výběru barvy a vzoru potahu velmi záležet. Pokud se vám sedací souprava okouká nebo jen toužíte proměnit interiér, jednoduše ji převlékněte pomocí napínacího potahu. Funguje v podstatě jako nové čalounění a obepne sedačku včetně zadní části a područek. Rozhodně nic nezkazíte výběrem jednobarevné varianty, u které je velmi snadné kombinovat výrazné doplňky. Jednobarevné pohovky dobře zapadnou do vybavení místností a lépe se ladí s ostatním bytovým textilem, který je nositelem vzorů. Nejoblíbenější barvou jsou hnědé tóny, které dokážou vytvořit příjemnou atmosféru. Poskytují nám pocit klidu, a proto si ji často vybíráme do svého domova. V kolekci Buklé tyto barvy reprezentuje oříšková nebo tabáková.

Koupit
nyní na decoDoma.cz
Žíhané potahy dodají eleganci

Žíhané potahy dodají eleganci

Pokud sáhnete po žíhané variantě potahu, získá váš obývací pokoj velmi elegantní styl. Ze sedačky můžete udělat dominantu, která skvěle vynikne ve společnosti sametově hebkých polštářků. Proměna sedačky v novou je s napínacím potahem velmi snadná. Je to stejně jednoduché jako obléknout si tričko. Díky tomu, že jde potah snadno sundat a vyprat, nemusíte se bát ani světlých odstínů. Už nebude vadit, když děti na sedačce svačí a domácí mazlíčci ji chtějí používat jako pelíšek. Mezi nejoblíbenější patří kolekce Universo a Oceano.

Koupit
nyní na decoDoma.cz
Romantický styl během chvíle

Romantický styl během chvíle

Romantický styl je výjimečný, vyvolává pocity nostalgie a na druhé straně přináší do našich domovů půvab a pohodlí. Často jej tvoří rodinné poklady v podobě porcelánu a drobných relikvií, mnohé věci lze objevit v bazarech i ve starožitnictví. Tento trend nepodléhá diktátu módy a neurčuje ho nic, kromě vašeho instinktu. Zařizovat byt v romantickém stylu, to je nekonečné objevování nových drobností, odstínů, materiálů. Určitě si vybavíte starou čalouněnou pohovku s vybledlými potahy a růžemi. Máte-li podobnou – třeba se šrámy a prodřenými místy, můžete jí vdechnout nový život díky lehounkému napínacímu potahu Fiorela s volány.

Koupit
nyní na decoDoma.cz
Severský styl hygge

Severský styl hygge

Pokud máte rádi čisté, až strohé interiéry, je to pravé severský styl hygge. Hygge je dánský a norský výraz pro vše, co vnímáme jako příjemné – pocit pohodlí, tepla, harmonie, přátelská setkání a společné jídlo. To vše si bez obav můžete užít v obývacím pokoji, kde máte sedačku vybavenou napínacími potahy, které v případě ušpinění snadno svléknete a vyperete. Kombinujte nové bytové zařízení se starými kousky. Interiér zbavíte sterilnosti jednoho stylu a naplníte ho vzpomínkami. Vybrat si můžete řady světlých krémových odstínů, například v kolekci Glamour.

Koupit
nyní na decoDoma.cz

Časová osa článků