Toto je důvod, proč jsou čeští muži unavení a bez nálady! Zde 2 zaručené tipy, jak tomu zabránit

22. října 2018 0:05 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Častá únava, deprese a menší chuť na sex. Poznáváte se? Pokud jste muž starší 40 let a uvedené příznaky jsou vám povědomé, může se jednat o problém nízké hladiny testosteronu. Tento hormon se totiž od 30. roku snižuje až o 1 % až 2 % ročně. Jeho nedostatek trápí mnoho českých mužů a všichni se ptají: „Dá se s tím něco dělat?“ V dnešním článku si uvedeme 2 zaručené tipy, jak bojovat s příznaky nízké hladiny testosteronu a zajistit tak lepší pálení tuků, více energie i vyšší libido.
Účinné doplňky stravy pro muže

Účinné doplňky stravy pro muže

Nejrychlejší řešení. Je nám ale jasné, co Vás napadlo jako první. Opravdu dokáží doplňky stravy pomoct při boji s klesající hladinou testosteronu? Zvýšit energii, vitalitu i libido? Ano dokáží, ale je důležité si umět vybrat. K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný a nejen placebo, musí obsahovat účinné látky ve správném množství. Patří mezi ně vitamíny (D3, C, B6), minerály (zinek, hořčík, selen) a extrakty z bylin (např. kotvičník zemní, pískavice řecké seno). Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny uvedené látky ve správném množství a poměru, vyzkoušejte 100% český přírodní produkt Primulus bojující s příznaky nízké hladiny testosteronu.

Chci koupit
nyní na primulus.cz
Dopřejte si dlouhý a kvalitní spánek

Dopřejte si dlouhý a kvalitní spánek

Hladina testosteronu u mužů je nejvyšší okolo 8. hodiny ráno. Během dne postupně klesá a večer je většinou nejnižší. V noci však pracuje váš endokrinní systém na maximum a produkuje velké množství testosteronu. Tělo se tím připravuje na další den. Pokud ale spíte méně, je zde logicky málo času na produkci testosteronu. V jedné studii nedostatek spánku po dobu jednoho týdne (5 hodin za noc) dokázal snížit hladinu testosteronu u zdravých mužů o 15 %. Další studie na 531 mužích potvrdila, že delší doba spánku je spjata s vyšší hladinou testosteronu. Dle výsledků dokáže hodina spánku navíc zvýšit hladinu testosteronu o 15 %. Snažte se tedy spát minimálně 7-8 hodin denně.

Zjistit více
nyní na primulus.cz
Doplněk stravy PRIMULUS – Opravdu to funguje?

Doplněk stravy PRIMULUS – Opravdu to funguje?

Tým lidí, stojících za unikátním doplňkem stravy Primulus, má na tuto otázku jasnou odpověď: "Primulus není placebo, ale kvalitní produkt. Jedinečné složení účinných látek je odpovědné za sílu tohoto českého produktu." Pokud hledáte opravdu kvalitní doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je Primulus nejlepší volba. Svým složením se jedná o jeden z nejsilnějších produktů na trhu, je certifikován zdravotním ústavem v Praze a má již přes 16 000 spokojených zákazníků. Přesvědčte se o síle tohoto produktu sami a nakopněte vaší energii, vitalitu i libido. Primulus nyní s dopravou zdarma po celé ČR si můžete zakoupit kliknutím na tlačítko níže.

Využít akci
nyní na primulus.cz

Časová osa článků