Jiřina Bohdalová a Karel Gott se opět shledali při významné události.

Jiřina Bohdalová a Karel Gott se opět shledali při významné události. Herminapress

Dojatá Jiřina Bohdalová: Do síně slávy ji uvedl sám Karel Gott

Velké pocty se dostalo herečce Jiřině Bohdalové (90). V Divadle Na Perštýně totiž převzala cenu Mistr zábavního umění, do Síně slávy ji přitom uvedl její velký kamarád Karel Gott (✝80), který sám získal toto ocenění před dvěma lety.

Herecká legenda byla opravdu velmi dojatá. „Je to pro mě velká čest. Tohle není o přízni diváků a posluchačů, které si užívám už řadu let, ale o tom, že hlasy dávají kolegové z kumštu. A skvělé je i to, že mně tohle ocenění předával Karel Gott, který je získal před dvěma lety. Jsme dlouholetí přátelé a hodně jsme toho spolu zažili a užili a doufám, že nás ještě hodně společných setkání čeká,“ nechala se slyšet Bohdalová.

V proslovu nešetřil slovy ani předávající Slavík, který byl rád, že se s herečkou opět shledal při takové příležitosti. „Já jsem dostal tohle ocenění před dvěma lety, asi proto, že jsem postarší, takže si museli organizátoři pospíšit. Dneska uvádím Jiřinu do Síně slávy, a i já si toho cením a věřím, že nás bude ještě hodně dlouho těšit jak v divadle, tak i ve filmu,“ s úsměvem uvedl Karel Gott. 

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků