Mám teda přemnožené parazity? Fakta, pověry a kde je pravda?

Asi každý z nás se již setkal s pojmem odčervení a detoxikace člověka. Je pravda, že od 80. let se vyšetření na parazity u lidí běžně nedělá. Ať už je to nevolí institucí nákladná vyšetření proplácet či prohlášením, že toto se západní kultury netýká. Pravda je obvykle uprostřed a je na každém z nás, zda příznaky máme nebo přehlížíme. V každém případě nám to ovlivní kvalitu a délku našeho života.
Helicobactera má každý druhý, Demodex skoro všichni

Helicobactera má každý druhý, Demodex skoro všichni

Helikobacter pylori, zahnutý parazit s bičíky, je velmi rozšířený patogen. Neřešený způsobuje gastritidu. Tedy jinými slovy záněty trávicího traktu, které neřešené končí většinou rakovinou. Nakazíte se neumytým nádobím či výpůjčkou kamarádova příboru. Dáváte si vzájemně svá jídla ochutnat? Pokud jeden člen rodiny trpí tímto parazitem, postupem času jej má celá rodina. Máte těžké akné nebo odlupující se pleť? Krátkodobě několikrát v roce? Demodex hledejte lupou, měří 0,2 milimetru a přenáší se například půjčením ručníku. Protože se zavrtává až 4 milimetry do kůže, těžko se s ním dá bojovat. To se všemi parazity samozřejmě. Jsou zde o stovky milionů let déle než my.

Zjistit více
nyní na wurm-ex.cz
Především únava a přechodné zhoršení všeho. To je ten pravý ukazatel

Především únava a přechodné zhoršení všeho. To je ten pravý ukazatel

S parazity je složité bojovat právě proto, že jsou to paraziti. Umí se schovávat, maskovat a hlavně vysávat svého hostitele. Umí ovlivňovat jeho chování, nutí ho přijímat víc potravy a kynout. Když prospívají, hostitel chřadne. Máme je všichni. Když se přemnoží, naše tělo a imunita za to draze platí. Bolesti, únava, zhoršení alergií, ekzémy, migrény, žádná nálada. Obvykle 2-3x ročně. Je s podivem, že pravidelné preventivní odčervení se do moderní doby dochovalo pouze u mazlíčků, koní a chovných zvířat. Přitom všichni jsme savci a paraziti jsou přenosní. „Normální člověk nemá většinou ani tušení kde a před kolika lety se nakazil,“ uvádějí lékaři na antiparazitikum.cz.

Zjistit více
nyní na antiparazitikum.cz
Redukce parazitů přináší úlevu. Nezbytná součást očisty těla

Redukce parazitů přináší úlevu. Nezbytná součást očisty těla

Je pravda, že lidé vyhledávají vlastní odčervení čím dál častěji a preventivně. Většinou dohromady se svými mazlíčky. Ti jsou zdaleka nejčastějšími přenašeči. Stačí, když chodíte na návštěvu k někomu, kdo je má. Některé larvy přežívají v kobercích a sedačkách až 3 roky, kde trpělivě čekají. Stejně tak na kořenové zelenině a v salátu. Co s tím? Máme tady chemické léky na předpis nebo v lékárnách klinický testovaný doplněk stravy Wurm-Ex. Kombinace účinných látek znepříjemňuje a přerušuje biologický cyklus nežádoucích externích agentů uvnitř celého těla. Wurm-Ex se užívá pouze 10 dnů 2 tobolky denně. Kromě nežádoucího úbytku váhy nemá nežádoucí účinky.

Zjistit více
nyní na antiparazitikum.cz
Aktuálně extra výhodné rodinné balení Wurm-Ex®

Aktuálně extra výhodné rodinné balení Wurm-Ex®

Balení pro celou rodinu Wurm-Ex® za 2.330kč je dnes v akci za 1.180kč. K dispozici pouze v akci do vyprodání a pouze na stránkách výrobce! Obsahuje dávku Wurm-Ex pro 2 dospělé osoby, voděodolný bluetooth reproduktor v hodnotě 560Kč, který připojíte ke každému chytrému telefonu, tabletu nebo PC a Wurm-Ex plasma pro děti zdarma. Pomozte svému tělu co nejdřív a užijte si nadcházející podzim s vyčištěným tělem, se spoustou energie a bez obvyklých únav. Wurm-Ex maximalizuje obranyschopnost proti všem externím agentům. Z důvodu možného nežádoucího úbytku váhy, nepřekračujte doporučené dávkování!

Využít akci
nyní na wurm-ex.cz

Časová osa článků