Jason Derulo

Jason Derulo Profimedia.cz

Ten si jednoduše nedá pokoj! Populární zpěvák na koncertech hypnotizuje fanynky svými svaly

Jason Derulo (28) je známý tím, že je nejen skvělý zpěvák, ale také tanečník. Díky skvělé show s desítkami tanečnic na jeho koncertech rozhodně není nuda. Je to ale on sám, koho se fanynky na koncertech nemohou nabažit. A to především díky tomu, že se svléká do půl těla.

Derulo, který je již nějakou dobu nezadaný, na svých dokonalých svalech pravidelně pracuje v posilovně. A aby byla tvrdá dřina náležitě oceněna, je zapotřebí výsledky pěkně předvést světu. A kde jinde by měl své svaly předvést než na koncertech?

Aktuálně totiž téměř nic jiného nedělá. Kromě krátké letní pauzy, kdy si zajel na Sardinii, se totiž zpěvák v posledních měsících věnuje pouze svému světovému turné. Nedávno také vydal nový hit s Nicki Minaj a Davidem Guettou, který se okamžitě vyšplhal na první příčky světových hitparád. V rámci turné zavítá i do Prahy, kde vystoupí 25. října v Tipsport Aréně spolu s norskými dvojčaty Marcusem a Martinusem. Na jeho svaly se tak brzy můžete podívat pěkně zblízka. V naší galerii se můžete přesvědčit, že bude opravdu o co stát. 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků