Filip Horký s přítelkyní Kristýnou Panochovou. „Přes den nás to spálilo, tak jsme rudý jak spartakiádní trenky. Ale jinak #hepyjakdvagrepy“, píše Filip.

Filip Horký s přítelkyní Kristýnou Panochovou. „Přes den nás to spálilo, tak jsme rudý jak spartakiádní trenky. Ale jinak #hepyjakdvagrepy“, píše Filip. Foto: Instagram F. Horkého

Úspěšný moderátor a krásná modelka: Na Filipa Horkého a jeho přítelkyni je radost pohledět

Moderátora a reportéra Filipa Horkého (26) znají diváci televizního i internetového zpravodajství. Dříve působil na České televizi a v DVTV, v současné době je vedoucím zpravodajství televize Seznam. Jeho pracovní úspěchy jsou evidentní, ale co soukromí?

Bude to možná znít skoro nudně, ale i v této sféře se mu daří. Horký svůj život sdílí s modelkou Kristýnou Panochovou a dle svých slov je spokojený a šťastný. Momentálně pár dovolenkuje v Ománu, odkud se fanouškům pravidelně hlásí, aktuálně z hlavního města Maskatu.

Arabská země je přivítala obrovským vedrem, více než to Horký ocenil její rozmanitost. „Od dokonalé dálnice, pulzující hlavní město Muscat až po odříznutá místa, kde za barákem začíná poušť. Neskutečně zajímavá země,“ napsal Filip k jednomu ze sdílených snímků. Na další se podívejte níže.

Fotka na poušti nesmí chybět!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

#oman #muscat #poolday

Příspěvek sdílel uživatel @ kristynapanochova, Říj 6, 2018 v 1:24 PDT

Omán ale není jen sucho...

Zobrazit příspěvek na Instagramu

#wadishab #oman

Příspěvek sdílel uživatel @ kristynapanochova, Říj 3, 2018 v 11:28 PDT

Osvěžení ve čtyřicetistupňovém vedru přišlo vhod...  

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků