Jenovéfa Boková s přítelem Martinem Složilem na premiéře filmu Toman

Jenovéfa Boková s přítelem Martinem Složilem na premiéře filmu Toman Profimedia.cz

Sluší jim to, co říkáte? Krásná Jenovéfa Boková vyvedla přítele, který vyhrál reality show

Režisér Ondřej Trojan má za sebou premiéru svého nového filmu Toman. V hlavních rolích se představili Jiří Macháček, Kateřina Winterová, Kristýna Boková, Stanislav Majer nebo Roman Luknár.

Podstatnou část premiérového publika tvořili příbuzní a přátelé tvůrců a představitelů ústředních rolí. Jiří Macháček (Zdeněk Toman) dorazil s partnerkou Kristinou, Marka Taclíka (Bedřich Reicin) také doprovodila partnerka Pavla a Kristýně Bokové (Tomanova sekretářka Milada Třískalová) tleskali jak rodiče John a Jitka Bokovi, tak i sestra, herečka Jenovéfa Boková. Ta do kina přišla i s novým partnerem, výhercem reality show Robinsonův ostrov Martinem Složilem.

K dalším hostům patřili mj. Aňa Geislerová s manželem Zdeňkem Janáčkem, Miroslav Vladyka či Dagmar Havlová. Ta se při projekci neubránila slzám.

Trojanův snímek pojednává o vzestupu a pádu komunisty Zdeňka Tomana, jednoho z nejmocnějších mužů období tzv. třetí republiky, jenž se díky známostem a intrikám dostal na pozici šéfa zahraniční rozvědky, aby se následně stal jedním z prvních komunistů vězněných komunisty a jedním z těch, jimž se podařilo utéct z vězení za hranice dřív, než začaly padat hlavy. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků