Tohle tělo si hýčká hvězda aktuální řady StarDance.

Tohle tělo si hýčká hvězda aktuální řady StarDance. Michaela Feuereislová

Není to žádná nitěnka. Partnerka Adama Mišíka všechny odzbrojila svými ňadry v korzetu

Na prezentaci aktuální kolekce návrhářky Kateřiny Geislerové nebylo možné přehlédnout modelku Dianu Kratochvílovou. Partnerka zpěváka Adama Mišíka (24) totiž měla za úkol vynést model opatřený korzetem. Majitelce ženských tvarů tento kousek ještě zvýraznil její přednosti.

„Katka vytváří kousky zvýrazňující ženství, a tak jsme si říkali, jestli tento model nebude už moc, ale ona sama byla spokojená, tak to je hlavní,” říká modelka, která tvorbu Kateřiny Geislerové předvádí často i v rámci týdnů módy. „Tento model možná někdy vynesu na nějakou společenskou akci, moc se mi líbí,” dodává Diana.

V posledních letech působila modelka více na zahraničním trhu než v Česku. Teď se to změní. „Zatím cestu do ciziny nemám v plánu, protože se soustředím na školu,” říká Diana, která studuje diplomacii. Ve vztahu s Adamem Mišíkem si zvykli na to, že se někdy několik týdnů či měsíců neviděli. Teď tomu bude jinak. „Ve vztahu jsou pauzy někdy výhodou. Teď spolu zase budeme častěji, bude to zase jiné,” říká Diana Kratochvílová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků