Brad Pitt na koncertě Red Hot Chili Peppers

Brad Pitt na koncertě Red Hot Chili Peppers Profimedia.cz

Nová známost? Brad Pitt zavítal na charitativní koncert, tato dáma mu seděla po boku

Ve světě pravděpodobně není žhavějšího tématu, o kterém by se divočeji diskutovalo, než je milostný život Brada Pitta (58). Od rozchodu s Angelinou Jolie (46) v roce 2016 se pro něj prakticky moc nezměnilo. Přestal pít, navštěvuje terapie, věnuje se dětem, tvrdě pracuje a stále se soudí s Angelinou.

I přes divoké spekulace pochybných bulvárních plátků z USA o tom, že se dal zpátky dohromady s čerstvě rozvedenou Jennifer Aniston (52), se Brad o svém milostném životě vůbec nevyjadřuje a žádnou novou známost zatím nepotvrdil. Přesto se o každé ženě, vedle které se náhodou ve společnosti objeví, čile spekuluje, že je jeho novou partnerkou.

Stejně je tomu i v případě šperkařky a přírodní léčitelky Sat Hari, se kterou sdílel stůl při charitativním koncertě skupiny Red Hot Chili Peppers. Akce měla za cíl podpořit Silverlake Conservatory of Music, která se zasluhuje o podporu vzdělání dětí a spoluzaložil ji "redhoťák" Flea.

Brad vypadal celkově v dobré náladě, zatímco si odskočil od natáčení filmu Once Upon A Time In Hollywood s Leonardem DiCapriem. Sat Hari je mimo jiné blízkou přítelkyní členů Red Hot Chili Peppers už řadu let. Doprovázela je dokonce na nejednom turné, kdy se starala o jejich duševní zdraví, ať už to znamená cokoliv. Pokud Brad s někým randí, jsme si jisti, že to světu oznámí v pravý čas, pokud vůbec. Nicméně po jeho zkušenostech s Angelinou se mu nedivíme, že si dává trochu na čas. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků