Inspirace jménem Anna Brandejs: Jak se z chudého děvčátka stala královnou estetické medicíny?

Příběh Anny může znít jako scénář jednoho z filmů, které tak rádi sledujeme na stříbrném plátně, ale které jsou jen těžko uvěřitelné. Její příběh, za nímž stojí spousta tvrdé práce, je nicméně skutečný.
Inspirace jménem Anna Brandejs: Jak se z chudého děvčátka stala královnou estetické medicíny?

Inspirace jménem Anna Brandejs: Jak se z chudého děvčátka stala královnou estetické medicíny? Foto: Brandeisclinic.cz

Na Anně Brandejs vás na první pohled zaujme její šarm a mladistvý vzhled. Jakmile se ale rozpovídá o životě, převáží cílevědomost a snaha mít život pevně v rukou.

Cesta až na post ředitelky kliniky estetické medicíny Brandeis Clinic pro Annu nebyla jednoduchá. Možná to ale byly právě chudé poměry, z nichž vzešla, co ji nasměrovalo k orientaci na úspěch a finanční nezávislost. „Na malém městě měli rodiče problém zajistit mně a mým sourozencům nejen vzdělání, ale i jídlo a ošacení,“ říká Anna. Situace se ještě zhoršila, když jí v sedmi letech zemřel otec. Únikem od těžkostí se pro ni staly knihy, které brala také jako prostředek, jak se skrze vzdělání vymanit z chudoby.

Do studia se vrhla naplno. Vystudovala veterinární medicínu a stala se vědeckou pracovnicí. Věda ale Anně nepřinášela dostatek prostředků pro to, aby si šla za svým snem. Pozici opustila a stala se obchodním reprezentantem ve farmaceutickém koncernu Abott. „Jako během celého svého života, i zde jsem se snažila pracovat ,na maximum', což přineslo ovoce,“ vypráví Anna, která se po šesti letech ve firmě vypracovala na nejvyšší pozici v marketingu.

Co začalo jako popíchnutí, nakonec udalo směr celému Annině životu. „Kolegové mi řekli, že jsem šikovná a že bych si měla založit firmu,“ popisuje, jak roku 2002 vznikl Medaprex. Z dodavatele lékařského sortimentu se posléze stal jeden z předních dovozců lékařské kosmetiky a produktů estetické medicíny. „Díky předchozí práci jsem měla kontakty v oboru, a neměla jsem problém získat své první zboží,“ tvrdí s tím, že jí výrobce natolik důvěřoval, že jí svěřil produkty za dva miliony korun.

Inspirace jménem Anna Brandejs: Jak se z chudého děvčátka stala královnou estetické medicíny?

FOTO: Brandeisclinic.cz

Pracovní vytížení se ale začalo podepisovat na Annině vzhledu. „Léta se mi pravidelně na kůži objevovaly mokvající skvrny. Konvenční kosmetika nepomáhala, stejně jako návštěvy u lékaře,“ vysvětluje. „Vždy, když něco zabralo, problémy se po nějaké době vrátily s ještě větší razancí. Pak jsem narazila na produkty britské firmy Medik8, které problémům konečně učinily přítrž. Po takové zkušenosti jsem je samozřejmě musela zařadit do svého portfolia,“ uzavírá Anna Brandejs s tím, že právě v tomto okamžiku se naplno rozhodla věnovat se estetické medicíně.

S Medaprexem ale příběh nekončí. O pár let později si splnila největší sen a založila kliniku estetické medicíny v centru Prahy. Díky Anniným zkušenostem z oboru je klinika vybavená nejmodernějšími přístroji a poskytuje pacientům kvalitu a komfort srovnatelný s klinikami ve Švýcarsku. Běžte se sami přesvědčit!

Protože byla Anny firma spolehlivým partnerem, nabídli jí po nějaké době novinku – kosmetické injekce. Po vyzkoušení a vlně nadšení je Anna nejenom vzala pod svou distribuci, ale byl to přesně ten okamžik, kdy si řekla, že se chce věnovat omlazení a kráse. K rozhodnutí napomohly i dlouhé útrapy s pletí, která se jí pravidelně osypávala mokvajícími skvrnami. 


Časová osa článků