Nela Slováková

Nela Slováková Michaela Feuereislová

Válka sexbomby Slovákové s expřítelem graduje: Zapojila se už i policie!

Vítězka Hotelu Paradise a internetová sexbomba Nela Slováková (31) si nedávno posteskla nad tím, že po ní její expřítel Martin chce vrátit dárky, které jí v době jejich vztahu věnoval. Teď prý na ni Martin měl dokonce poslat policii, protože mu nevrátila jeho motorku.

„Dnes mi mimo jiné volala Policie České republiky. Pán mě udal na policii, údajně jsem mu ukradla motorku, kterou mi na začátku vztahu věnoval,“ napsala na sociální síti Nela, která je na expřítele pěkně naštvaná.

Snad aby mu ukázala, že na jeho darech není závislá, se pochlubila, že má nové auto. „Mám sakra nový auto, které jsem si koupila za své vydělané peníze, je to moje auto a žádnej nahoněnej egar mi ho nemůže sebrat. Je kompletně vyplacené, žádné závazky, žádné operáky, žádnej leasing,“ tetelila se blahem Nela.

Její slovenský expřítel Martin prý policii nekontaktoval. Podle Expresu byla motorka napsaná na jednu z jeho firem, a právě ta se na muže zákona obrátila s tím, že Slováková neoprávněně užívá její věc, kterou i po opakované žádosti odmítla vrátit. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků