Tereza Křivánková Super.cz

Tahle blond kráska s přírodními čtyřkami už za dva týdny odlétá na světovou soutěž krásy. Co na ni říkáte, má šanci?

Třetí nejkrásnější Češka Tereza Křivánková (27) už za dva týdny odlétá reprezentovat Českou republiku na jednu z největších světových soutěží Miss Earth na Filipíny. Přípravy jsou v plném proudu a na sociálních sítích na řadě "missích" webů je považována za jednu z favoritek.

"Momentálně zkoušíme šaty, doděláváme fotky, budu se učit líčit. Na světových soutěžích je důležité hodně výrazné líčení, lepení řas, velká tuna make-upu, to nezvládám, v tom mám rezervy, tak na tom pracuju," řekla Super.cz Křivánková.

Tereza má s Asiaty zkušenosti. Jako modelka zde byla velmi úspěšná a často tam létá. Naposledy byla v létě měsíc v Číně. "Japonskému trhu, kam jsem jezdila nejvíc, se líbí přirozenost, dětská krása, něžnost. Filipíny jsou ale prý pravým opakem. Uvidíme," vysvětluje.

Rady dostává od bývalých královen krásy. Loni se v Top 8 umístila její předchůdkyně Iva Uchytilová, před šesti lety světovou soutěž vyhrála Česká Miss 2012 Tereza Fajksová. "Bavila jsem se s Ivou Uchytilovou, ta mi dávala spoustu rad, jak zaujmout. Důležité je prý být hodně přátelská, být vidět i co se týče doplňků a šatů," dodala Křivánková na fittingu pro módní přehlídku návrhářky Natali Ruden, kde bude jednou z hvězd. 

Uspěje Tereza Křivánková na Miss Earth?

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků