Toto vypadá opravdu hodně nebezpečně.

Toto vypadá opravdu hodně nebezpečně. Foto: Archiv Blue Gekko

Matěj Ruppert se zbláznil: Nechává si narůst knír

Matěj Ruppert, frontman skupiny Monkey Business, se zbaví svého typického strniště a nechá si narůst knír! Jedná se o zásadní změnu zpěvákovy image a pro tuto příležitost si Ruppert nevybral jen tak nějaké holičství, ale rovnou specializovaný salon Thomas Barber shop. Aby toho nebylo málo, v salonu se holí břitvou, což Rupperta nejprve trochu vyděsilo. "Abych se přiznal, jsem poprvé v takovém salonu a nemohu si ho vynachválit. Měl jsem trochu strach, když jsem viděl tu břitvu, ale věděl jsem, že se o mě stará profík. Určitě bych doporučil návštěvu tohoto typu salonu všem chlapům."

Tímto velmi radikálním krokem se Ruppert rozhodl spolu s dalšími osobnostmi podporovat charitativní projekt Movember, který bojuje proti rakovině prostaty. Spolu s Ruppertem se projektu účastní také Roman Holý, Jiří Hudler, Yemi, Orion, David Ondříček a spousta dalších. A právě knír je symbolem celé kampaně. Od 1. listopadu se všichni pánové oholí a po dobu jednoho měsíce si nechají narůst knír, čímž chtějí šířit povědomí o této problematice. Ruppert je rád, že může být součástí takového projektu. „Tento projekt podporuji už několik let. Je tu konečně nějaká charita pro chlapy a navíc je to vtipně spojené s knírem," řekl.

Projekt ovšem podporují také ženy. Dara Rolins, Lejla Abbasová, Renata Langmanová a další. Co si ovšem oholí a nechají narůst ony, nebylo Super.cz zatím odhaleno. 

Super.cz


Časová osa článků