Slavné krásky ukázaly v létě sexy křivky.

Slavné krásky ukázaly v létě sexy křivky. Foto: Super.cz/Instagram D. Rolins, L. Borhyové, P. Němcové

8 sexy ohlédnutí za létem: Borhyová, Rolins i Němcová ukázaly luxusní křivky v plavkách

Letní teploty definitivně zastavila studená fronta, která do Česka zavítala s prvním podzimním dnem. Tyhle sexy fotky našich krásných celebrit vás ale zaručeně rozpálí.

Dovolenou u moře si užívala v červenci i v srpnu moderátorka Lucie Borhyová (41), která potěšila fanoušky hned několika žhavými fotkami. Dohnala ji ale i její mladší dvojnice Eva Perkausová (25). Ta vystavila své pětky naposledy v leopardích plavkách na řeckých ostrovech.

Doslova plavkovou sérií zahltila svou sociální síť Andrea Verešová (39), která trávila téměř celé prázdniny s dětmi v Řecku. Na ostrov Mykonos vyrazila  Monika Marešová (38) nebo Veronika Kopřivová (28), která si ale zdejší romantické západy slunce užívala bez Jágra.

Luxusní postavičku v plavkách ukázala dále Simona Krainová (46). Se svou rodinou a sestrou Yvonou vyrazila na začátku srpna na španělský ostrov Lanzarote, odkud fanouškům poslala sexy pozdrav.

Na pozdní dovolenou na Mallorcu se svou dcerou vyrazila Dara Rolins (46) a hned se pochlubila novými bikinami imitující hadí kůži. S létem se rozloučila žhavým příspěvkem i topmodelka Petra Němcová (40), která předvedla svou výstavní figuru v jednodílných plavkách s hlubokým výstřihem. 

Kdo byl v plavkách nejvíce sexy?

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků