Nedá se přehlédnout.

Nedá se přehlédnout. Foto: Diesel (4x)

Výjimečně neukazovala celá prsa. I v topu až ke krku nepřestává kontroverzní raperka provokovat

Rozhodně nemá křivky modelky. Pravdou ale je, že si Nicki Minaj (38) vybírají módní značky do svých kampaní častěji než některé profi krásky z módních mol.

Naposledy byla kontroverzní raperka představena jako jedna z tváří kampaně známé džínové značky, která si tentokrát zahrávala s nenávistí. Pravdou totiž je, že čím více nenávisti vás ze strany druhých zasáhne a přistoupíte-li k ní s ironií a nadsázkou, tím méně vám taková nenávist může ublížit.

To, že vybrali milovanou, ale i nenáviděnou provokatérku, není náhoda. Kromě výstřední hudebnice jsou součástí kampaně světově známé osobnosti jako Bella Thorne, Bria Vinaite, Tommy Dorfman, Miles Heizer, Yovanna Ventura, Barbie Ferreira, Yoo Ah-In a Jonathan Bellini. Všichni sdílí důležité poselství: „Čím více nenávisti nosíš, tím méně ti na ní záleží.“

Na propagaci módní značky do Milána dorazila americká raperka osobně. Do vlajkové prodejny dorazila v přiléhavé kombinéze s duhovými vzory. Přestože tentokrát neukazovala poprsí, byla přesto nepřehlédnutelná. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků