Taťána Kovaříková si myslí, že šaty dělají člověka. Super.cz

Dřív si myslela, že móda je povrchní. Teď návrhářka Táňa Kovaříková tvrdí, že šaty dělají člověka. Kolik za ně utrácí?

29. září 2018 20:04

Jednou z kmotřiček, která zároveň připsala i svých pár řádek do knihy Báry Nesvadbové (44) Síla stylu, byla i módní návrhářka Taťána Kovaříková. Než pronikla do světa módy, přišla jí povrchní. Ted už uznává, že šaty opravdu dělají člověka. Tedy samozřejmě s nezbytnými hygienickými návyky.

"Je to o inspiraci, o stylu a v knize padne i otázka, zda šaty dělají člověka. Když se podíváte, jak je člověk oblečený, tak je to první informace, kterou o něm dostanete, což za povrchnost nepovažuju. Pak vás může ještě překvapit mile, nebo naopak. Všechno by mělo být samozřejmě v harmonii a platí to i tom, že se má člověk o sebe starat. Má to být hezké a čisté," neopomíjí se podívat třeba na odrosty ve vlasech, oloupaný lak anebo neupravené paty ve střevíčkách.

Táňa by se sama neobešla bez svých oblíbených černých modelů, které si sama navrhuje, a pak bez doplňků, na kterých "ujíždí". "Mám ráda stylové hezké kabelky a boty, hezký lak na nehty. Prostě abych se cítila dobře. Na ceně ani tolik nezáleží, dá se zkombinovat levnější kousky s dražšími. Někdy je to penězích, někdy ne," míní Táňa, která se nám pochlubila svojí oblíbenou kabelkou Jimmy Choo, kterou si pořídila za 40 tisíc korun. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků