Příznakům poklesu testosteronu nelze čelit. Vážně?

Hladina mužského hormonu testosteronu dlouhodobě klesá u všech mužů nad 35 let. Prokázala to studie New England Reseach Institute.* Podle jejích závěrů mají dnešní muži historicky nejnižší hladinu testosteronu v krvi. Jen v letech 1987 až 2002 klesala hladina testosteronu každoročně o 1 %. Platí tedy, že kupříkladu 35letý muž měl v roce 1987 o 15 % vyšší hladinu testosteronu než pětatřicátník v roce 2002. Přičtěme si dalších 16 let stále se zrychlujícího tempa naší hektické doby a vyjde nám, že dnešní muži disponují historicky nejnižší hladinou testosteronu. Na vině je řada vnějších negativních faktorů jako vyšší míra stresu, nedostatek spánku, špatná životospráva a nedostatek pohybu.
Příznaky klesajícího testosteronu

Příznaky klesajícího testosteronu

První příznaky poklesu hladiny testosteronu se většinou projevují před čtyřicítkou. Muži se stávají rozladění až neurotičtí, nabírají na váze a jsou častěji vyčerpaní, ubývá jim svalová hmota. Dalším nežádoucím příznakem je ztráta libida, vedoucí k problémům v sexuálním životě. Tento negativní vývoj se nazývá andropauza.

Koupit
nyní na Maxulen.cz za 298 Kč včetně DPH
Vědecky prokázané účinky Testofenu®

Vědecky prokázané účinky Testofenu®

Andropauza pro muže není lehkým obdobím. Naštěstí na trhu jsou kvalitní doplňky stravy, které zrajícím mužům pomáhají lépe čelit negativním příznakům poklesu hladiny testosteronu. Jedním z nejkvalitnějším na trhu je doplněk stravy Maxulen®. Maxulen® obsahuje patentovaný výtažek ze semene pískavice řeckého sena – Testofen®. Na účinky Testofenu® bylo provedeno mnoho vědeckých studií*, které potvrdily účinky Testofenu pro podporu růstu svalové hmoty a podporu libida a zlepšení sexuálního prožitku. Další studie** prokázala, že Testofen® dokáže uvolnit vázaný testosteron v bílkovinách, které mužské tělo do té doby neumělo využít.

Koupit
nyní na Maxulen.cz za 298 Kč včetně DPH
Muži doporučují Maxulen

Muži doporučují Maxulen

Maxulen® užívá v Čechách tisíce spokojených mužů. Ať už se jedná o instruktora karate, horolezce, právníka či instalatéra, ti všichni jsou s Maxulenem spokojeni, cítí jeho účinky (svaly, energie, libido) a doporučili by jej svým známým. Testofen® je patentovaným výtažkem ze semene pískavice řeckého sena. Maxulen® je jediný doplněk stravy v Čechách, který obsahuje Testofen® (600mg v denní dávce). Složení Maxulenu® dále přispívá k: rovnováze metabolismu tuků (pískavice řecké seno), udržení normální hladiny testosteronu v krvi (zinek), snížení míry únavy (vitamin B6), normální plodnosti (zinek) a k normální psychické činnosti (hořčík).

Koupit
nyní na Maxulen.cz za 298 Kč včetně DPH
Studie na Testofen® a jejich zdroje

Studie na Testofen® a jejich zdroje

*Thomas G. Travison, A Population-Level Decline in Serum Testosterone Levels in American Men. **E. Steels, et al; Physiological Aspects of Male Libido Enhanced by Standardized Trigonella foenum-graecum Extract and Mineral Formulation, Phytother.Res., (2011) Vol. 25, 1294–1300.***A. Rao et al; Testofen, a specialised Trigonella foenum-graecum seed extract reduces age-related symptoms of androgen decrease, increases testosterone levels and improves sexual function in healthy aging males in a double-blind randomised clinical study, The aging male: the official journal of the International Society for the Study of the Aging Male, (2016) Vol. 19; 134-142.

Více informací
nyní na Maxulen.cz

Časová osa článků