Jen když novomanželé vycházeli ze zámečku, přestalo na chvíli pršet.

Jen když novomanželé vycházeli ze zámečku, přestalo na chvíli pršet. Foto: Josef Rafael

Skoro celý den jim pršelo štěstí. Známe detaily svatby hvězdy StarDance Marka Dědíka

Včera jsme vás informovali o tom, že se sympatický účastník několika řad StarDance Marek Dědík (39) oženil se svou dlouholetou partnerkou Terezou Stařičnou. Veselka se konala v malém panství v obci Dlouhá Lhota.

Jak je ze snímků patrné, počasí novomanželům příliš nepřálo, celý den pršelo. Oba to ale vzali sportovně, vždyť se říká, že prší-li ve svatební den, prší štěstí. Jinak vše šlapalo jako na drátkách.

„Takovou velkou dávku nervozity jsem nepociťoval ani na mistrovství světa v latinsko-amerických tancích,“ svěřil se s pocity Marek, který dle tradic nevěstu před obřadem neviděl, a bylo tak pro něj překvapení, v jakých šatech před oltář dorazí.

Pro svůj velký den Tereza oblékla jednoduché šaty z dílny Marty Musilové, které zvýraznily její křivky. Nechyběly ani další tradice jako rozbitý talíř, tradiční knedlíčková polévka z jednoho talíře nebo házení kytice. „Byl to pro nás důležitý den, který jsme si užili společně s rodinou a našimi blízkými přáteli,“ shodli se manželé Dědíkovi.

„Pro mě jako pro ženu to byl nezapomenutelný den a nejvíce mě těší spokojenost a úsměv na tvářích celé rodiny a našich nejbližších. Byla to jedna velká párty a všem za ni moc děkujeme,“ nenechala si deštěm zkazit náladu nevěsta, která bude užívat manželovo jméno ve zkrácené formě, dnes už tedy Tereza Dědík.

Na velké události nechyběl ani jejich malý syn Bertram, který svatební obřad prospal v náručí dědečka. Že mají Dědíkovi smysl pro humor, dokázala i účast jejich fenky Mii přímo na obřadu. Jako čestná členka rodiny prý nemohla chybět. „Byl to překrásný den, na který si budu pamatovat do konce života,“ uzavřel Dědík.

Mezi hosty nechyběli ani Dědíkovi kolegové ze StarDance Olga Šípková, Roman Zach či Eva Krejčířová. Dorazila také Markova současná taneční partnerka Pavla Tomicová s manželem Ondřejem Malým.

Ta si nemohla vynachválit jeho choreografické a učitelské kvality a všude na Marka pěla chválu. Oba se již na nadcházející ročník oblíbené taneční soutěže těší. Popřát štěstí novomanželům dorazila i cvičitelka Hanka Kynychová, která si padla do náruče se svou kolegyní Olgou Šípkovou. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků