Ina Tina má na pražském týdnu módy ochranku. Super.cz

Ozdobila se šperky v hodnotě luxusního bouráku. Českou blogerku musela hlídat dvoučlenná ochranka

5. září 2018 6:00

Posledních pár týdnů se stává, že Inu Tinu (32) lidé na ulici nepoznávají. Není to tím, že by se blogerka vzdala svého extravagantního stylu, ale spíš právě proto. Z dlouhovlasé brunetky se totiž stala platinová blondýnka. „Nemusím utíkat před lidmi, které nechci potkat,” vtipkovala na zahájení zářijové edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Ina Tina si po změně vlasů uvědomila, že muži mají raději blondýnky. „Jinak na mě reagují. Víc mě to zjemňuje a působím asi trošku přístupněji,” říká blogerka, která ale svodům nápadníků nepodléhá, neboť je už dvanáct let zadaná.

Ina se chystá v rámci edice týdne módy pro jaro a léto 2019 navštívit všechny přehlídky a na každý přehlídkový blok hodlá zvolit jiný outfit. Vše tentokrát doplňuje luxusními šperky Gismondi, a proto ji na fashion weeku hlídají dva členové ochranky.

Na zahajovací koktejl párty ji zdobily diamantové kousky. „Mám na sobě šperky v rámci miliónů. Vždy pro danou příležitost budu mít speciální šperky. Jsem naštěstí chráněná, mám dva bodyguardy. Po přehlídce šperky vždycky vracím. Nechci je mít u sebe, jsem na to hodně opatrná,” říká Ina Tina. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků