Jak na čisté auto jako z katalogu?

Auto je vizitkou majitele a zablácená kapota dobrý obrázek nedělá. Je dobré se do mytí automobilu pustit na vlastní pěst? Hodně záleží na použitých přípravcích.
Kvalitní autokosmetika zajistí nano ochranu

Kvalitní autokosmetika zajistí nano ochranu

Máte rádi pohled na čisté auto, které se leskne, jako byste ho právě přivezli z autosalonu? Doporučujeme dbát na výběr kvalitní autokosmetiky, která takový výsledek skutečně přinese. Ideální je použít nano šampony, které kapotu nejen očistí, ale i zakonzervují proti vlivům agresivního prostředí a dodají mu krásný lesk. Různých autošamponů, leštěnek a vosků najdete dnes na českém trhu velké množství. Zdaleka ne všechny ale nabízejí srovnatelnou kvalitu. Proto se nenechte zlákat jen nízkou cenou a vsázejte hlavně na ověřené značky.

Více informací
nyní na eko GRADO
Neméně důležitý je interiér vozu

Neméně důležitý je interiér vozu

K čemu je šoférovi vypulírované auto zvenčí, když tráví svůj čas na cestách hlavně za volantem? Udržovat čistý interiér vozu neznamená jen sesbírat jednou za 500 km prázdné plastové lahve z podlahy a vyprášit koberečky. Lepší dojem udělá pravidelné vyluxování a udržovaný interiér. Kvalitní emulze na ošetření kožených povrchů oživí barvu sedaček, takže budou vypadat jako nové, a navíc zintenzivní nezaměnitelnou vůni kůže. A čistý volant, palubní deska nebo displej GPS navigace také neslouží jen pro parádu. Už jen dobrý výhled na kontrolky dodá vaší jízdě na pohodlí i bezpečnosti!

Více informací
nyní na eko GRADO
Špičková německá autokosmetika v ČR

Špičková německá autokosmetika v ČR

Produkty k čištění a péči o automobily od německé firmy KOCH Chemie GmbH si oblíbili zahraniční výrobci automobilů Mercedes, BMW, Volkswagen i Porsche. Čistota a lesk však nejsou jen výsadou luxusních vozů z autosalonů a televizních reklam. Prémiová autokosmetika už pronikla také na český trh, kde ji využívají profesionální mycí linky i běžní řidiči. Ověřenou kvalitu, nano konzervaci a snadné používání ocení všichni, kterým není úplně lhostejné, jak jejich auto vypadá.

Více informací
nyní na eko GRADO

Časová osa článků