Ladislav Angyal přichystal Leoši Marešovi na dovolené překvápko.

Ladislav Angyal přichystal Leoši Marešovi na dovolené překvápko. Foto: Super.cz/Instagram L. Angyala/Instagram L. Mareše

Tohle prý nečekal! Leoš Mareš na túře po Slovensku narazil na kámoše ze SuperStar

Sotva Leoš Mareš (46) vybalil kufry, už je zase na cestách. Zatímco ještě před pár dny chodil po peruánských kopcích s manželkou Monikou, teď vyrazil na dobrodružnou túru po Slovensku se syny Jakubem (12) a Matějem (9). Tam Leoše čekalo milé překvapení.

Potkal tam Ladislava Angyala (17), se kterým se moderátor seznámil během účinkování v SuperStar.

„Jsou prostě chvíle, které nenaplánujete. Vracíme se z túry a syn mně říká... Je tady Ladislav Angyal. Kde? Na Štrbském plese. Napsal mně na Instagram. Čeká u nás před hotelem,“ svěřil se Leoš na sociální síti.

Společně si pak zazpívali u klavíru písničku a vyrazili také na noční výlet s lucernami. „Přijel úplně sám. Jen tak. Koupil si jízdenku z Komárna a vypravil se na výlet. Bez kamaráda, bez holky. Říká: Já jsem rád sám. Jde z něj tak neskutečně pozitivní energie, že mě to až dojalo. Navíc synové ho milují, byli s ním před týdnem na táboře,“ dodal dojatý moderátor, který se v sobotu objeví v novém televizním formátu 1 proti všem.

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků