Rihanna navštívila rodiče na Barbadosu.

Rihanna navštívila rodiče na Barbadosu. Profimedia.cz

Dávno zakopali válečnou sekeru. Rihanna se pochlubila fotkou s matkou a násilnickým otcem s alkoholovou minulostí

Zpěvačka Rihanna se v poslední době věnuje víc herectví než zpěvu. V současné době je vytížená natáčením filmu Guava Island na Kubě, ale udělala si pauzu a zajela na víkend na rodný Barbados, kde se v poslední době objevuje poměrně často. Nedávno tam zavítala na svatbu nejlepší kamarádky Sonity Alexander, které šla za družičku.

Na svém Instagramu sdílela Riri fotky ze šťastného shledání s rodiči Ronaldem Fentym a Monicou Braithwaite. Na další fotce pózuje pouze s otcem, se kterým se před lety usmířila a má dnes dobrý vztah. Když byla Rihanna malá, nebyl totiž Fenty zrovna příkladným otcem. Byl závislý na drogách a alkoholu a její matku bil téměř na denní bázi. „Nikdy nešla k doktorovi, ale jednou jí zlomil nos,“ svěřila se zpěvačka před lety v intimním rozhovoru s Oprah Winfrey.

Tam to navíc neskončilo, když se Rihanna stala slavnou, její otec prodal fotky z dětství bulváru, se kterým zároveň sdílel soukromé informace z jejího života. I přesto to vypadá, že Rihanna na otce nezanevřela a jejich vztah je lepší než kdy jindy. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků