Brad Pitt a Angelina Jolie jsou dokonalý pár už šest let.

Brad Pitt a Angelina Jolie jsou dokonalý pár už šest let. Profimedia.cz

Brad Pitt: Chci další děti

24. října 2011 17:10

Brad Pitt (54) prohlásil, že odmítá přestat rozšiřovat svou rodinu. Otcovství je prý nejsmysluplnější rolí jeho života, proto si hodlá pořídit další potomky. Přitom ale hollywoodský idol přiznal, že nejsnáze s dětmi vychází, když má na každé čas zvlášť.

Na otázku, zda chce další děti, Brad odpověděl: „Pravděpodobně. Nejspíš. Rodičovství je nejúžasnější a nejdůležitější snažení mého života. Proč přestat v tuto chvíli?“

S partnerkou Angelinou Jolie (42) vychovává desetiletého Maddoxe z Kambodže, sedmiletého Paxe z Vietnamu, šestiletou Zaharu z Etiopie a vlastní pětiletou Shiloh plus tříletá dvojčata Knoxe a Vivienne. S péčí a výchovou jim ovšem pomáhá celá garda chův a asistentů.

„Je mnohem snazší vyjít s každým zvlášť. Miluju čas strávený s každým z nich a musím říct, že jsou to nejzábavnější lidé, jaké znám. Užívám si to, kde se teď v životě nacházím. Jsem zodpovědný. Nemůžu za nic vinit své rodiče. Jsem zodpovědný za své chyby a své volby. Velmi pevně věřím, že chyby definují člověka jako nic jiného, je to věc, kdy pochopíte sami sebe. Takto jsem si to vytvořil já sám, takže to musím přijmout a pracovat v rámci těchto omezení. Je to na mně,“ dodal Brad. 

Famous