Vladimír Polívka (vlevo) a Adam Mišík budou v seriálu První republika soupeřit v ringu.

Vladimír Polívka (vlevo) a Adam Mišík budou v seriálu První republika soupeřit v ringu. Foto: archiv České televize

Pot byl skutečný, rány trochu tlumili: Vladimír Polívka si užíval, že může mlátit do popové hvězdy

Novou postavou ve třetí řadě seriálu První republika je Kylián Tůma v podání zpěváka a herce Adama Mišíka (25). A dostane tam pořádně do těla. "Hodně tam boxuju, bojové sporty jsem nikdy nedělal, takže jsem musel začít," svěřil Super.cz Mišík, který si vymakal pořádnou fyzičku, která se mu hodí i na tréninky StarDance.

Jeho protivníkem je poručík Jan Anderle v podání Vladimíra Polívky. "Docela jsem si užil, že můžu mlátit do popové hvězdy," smál se Polívka na tiskové konferenci k uvedení nové řady seriálu, který budou moci diváci sledovat na obrazovkách od 7. září.

Oba natáčení popsali jako velmi autentické. "Rány jsme sice tlumili, ale pot je skutečný. Natáčelo se v Radiopaláci s velkým komparzem asi 200 lidí. Bylo tam vedro, vydýchaný vzduch a teplota dosahovala pětačtyřiceti stupňů," shodli se oba mladí muži.

Zatímco Polívka si teď může trochu odpočinout, Mišík si o volnu může nechat jen zdát. "Měl jsem pauzu jen deset dní a naskočil jsem do tréninků tance. A musím říct, že box je méně náročný," smál se Mišík. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků