Co stojí za únavou po dovolené? Příčina může překvapit

23. srpna 2018 0:05 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Proč jsem po dovolené tak unavená? Tuto otázku si klade mnoho z nás. Málokdo si na dovolené dává úzkostlivě pozor na to, co všechno sní, o co se otře nebo kde si na pláži lehne. Už vůbec neřešíme, kdo před námi spal v hotelovém pokoji, kdo byl před námi na WC či zrovna ta naše pláž není ranní toaletou milovaných mazlíčků. 4 z 5 dovolenkářů tak řeší problémy s únavou po zbytek léta. Bohužel.
Přemnožené organismy nás vysilují celý podzim

Přemnožené organismy nás vysilují celý podzim

Asi každého děsí představa, že v našem těle žijí různé druhy červů a parazitů. Bohužel tento problém se týká čtyř lidí z pěti. Nakazit se je velmi snadné. Stavíte si s dětmi na pláži hrady z písku? Hrabete v oblázcích? Dopřáváte si různé lahůdky plážových prodavačů? Na mikroskopické larvičky ukryté v zelenině, v zahrabaných výkalech nebo v rybách nemyslíme nikdo. „Bohužel běžný člověk nemá ani tušení, kde se nakazil a jak dlouho už nežádoucí parazity v sobě hostí. Většina příznaků se totiž vždy zaměňuje za příznaky běžných nemocí a léčí se antibiotiky. Zbytečně,“ uvádí Adam Sýkora z nezávislého serveru antiparazitikum.cz

Více
nyní na www.antiparazitikum.cz
Rychlá vyčerpání, tloustnutí a nulová imunita

Rychlá vyčerpání, tloustnutí a nulová imunita

Pokud jsme ke svému tělu vnímaví a neléčíme všechno antibiotiky, je odhalení jednoduché. Larvy škrkavek prolézají celé tělo a vyvrtávají chodbičky ve všem, co jim přijde do cesty. Orgány nepracují správně a upozorňují na to různým pobolíváním. “Cítíme se hlavě unaveni, někdy až vyčerpaní. Při masivnějším přemnožení cítíme až bolesti“ uvádí lékaři na antiparazitikum.cz. Přemnožení parazité vyžadují větší množství potravy. Více jíme, hubnutí není možné. Pokašlávání, ztráta energie, nekvalitní spánek nebo alergie. Problémy se sníženou imunitou nás pak trápí celý podzim.

Více
nyní na www.wurm-ex.cz
Odhalte nevinně vypadající i vážnější příznaky včas

Odhalte nevinně vypadající i vážnější příznaky včas

Paraziti vegetují v těle hostitele tak, že mu vysávají zásoby energie nabrané spánkem a příjmem potravy. Tímto je hostitel, tedy člověk, více náchylný k chorobám, jelikož zároveň s energií klesá obranyschopnost. Parazité existují na naší planetě odnepaměti a pamatují i dinosaury. Čerpají tak z bohatých zkušeností přežívání ve všech možných i nemožných podmínkách. Proto je člověk zaměňuje za příznaky běžných nemocí a neřeší je. Bohužel. Odnepaměti naši předkové vždy používali dostupné odčervovací prostředky. Nejenom delší půst, ale také extrakty z ořešáku, kurkumin a různá koření. Na rozdíl od nich máme v lékárnách konečně k dispozici klinicky testovaný Wurm-Ex ®.

Více
nyní na www.wurm-ex.cz
Nepropásněte akci po dovolené!

Nepropásněte akci po dovolené!

Wurm-Ex je klinicky testován a v lékárnách se prodává za 690 Kč. Na stránkách výrobce ho však lze dnes sehnat o 100 Kč levněji. Užívá se pouze 10 dnů a kromě nežádoucího úbytku váhy nemá vedlejší účinky. Velmi cenově zvýhodněné balení pro celou rodinu je pouze v omezeném počtu kusů a pouze u výrobce. Obsahuje sirup pro děti zdarma a voděodolný bluetooth reproduktor za 560 korun jako dárek zdarma. Při zadání slova AKCE se Vám dnes odečte 100 Kč z každé objednávky! Zregenerujte tělo, skoncujte s únavou a užijte si nárůst energie pro zbytek léta a podzim. Nepropásněte příležitost výborného načasování!

Využít akci
nyní na www.wurm-ex.cz

Časová osa článků