Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková Herminapress

Nezadaná Lucie Vondráčková se vystavovala v rajcovním outfitu: Tohle jí vzkázali překvapení fanoušci

Kdo si myslel, že se Lucie Vondráčková (43) bude po rozchodu s Tomášem Plekancem (40) utápět žalem, mýlil se. Pracovní povinnosti nepočkají a zpěvačka plní s úsměvem své závazky.

Druhá nejoblíbenější česká zpěvačka (v anketě Český slavík končí pravidelně za Lucií Bílou) samozřejmě není v nejlepším rozpoložení, ale o ufňukanou chudinku přece nikdo nestojí. Lucie sice po dohodě s fanklubem zrušila autogramiádu, ale jsou závazky, které nepočkají.

Na svém facebookovém profilu Lucka po moudru, jímž se vyjádřila ke konci manželství, opět zveřejnila materiál, kde se prezentuje jako usměvavá hvězda. Jedná se o video z focení pro časopis, v němž se Lucie objeví v nezvyklé podobě. Oblékla sexy outfit, jaký je v jejím šatníku velkou vzácností.

Focení...

Zveřejnil(a) Lucie Vondráčková dne Čtvrtek 16. srpen 2018

Fanoušky, kteří jsou pro ni obrovskou oporou, dostala do euforie. Mile je překvapilo, že se opět vrhla do práce a jako profesionálka před objektivem nešetří úsměvy.

„Jste jako proutek z krásného stromu. Vaši rodiče by měli za takovou krásu dostat Nobelovu cenu. Ať missky závidí!“ vyjádřila zpěvačce obdiv jedna z fanynek. Chválou se na jejím profilu opravdu nešetří. „Luci, jste krásná a moc milá žena, ale důležité je, že si na žádnou krasavici nehrajete. Prostě jste taková přirozená, a to se mi na vás líbí nejvíc,“ napsala další obdivovatelka.

Pánové byli ještě nadšenější. „Panebože, ten Pleky je hňup!“ zareagoval jeden z nich.  

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků