Oldřich Kaiser je ve své nové roli k nepoznání.

Oldřich Kaiser je ve své nové roli k nepoznání. Foto: Archiv České televize

Proboha, co se mu stalo? Zarostlý Oldřich Kaiser se změnil k nepoznání

Rebel Oldřich Kaiser (56), který v nedávných letech proslul několika excesy a v minulosti také skvělými kreacemi Čulibrka, Ještěrky, Klíštěte nebo Vozemboucha se vrací na televizní obrazovky. Po delší době přijal hereckou nabídku a zahraje si v pilotním díle seriálu Ambasáda, který bude bojovat v Souboji seriálů na obrazovce České televize. Známý recesista si zahraje dokonce dvojroli - diktátora a prezidenta. S šedivým plnovousem, strhanou tváří, brýlemi a masivní čepicí je k nepoznání. Posuďte sami.

Kaiser bude i tentokrát ve skvělé herecké společnosti. Ambasáda, která bude o diváckou přízeň bojovat už 19. 11. od 20:00 na ČT1, je hvězdami přímo nabitá. Po boku Kaisera bude v seriálu zářit jeho letitý souputník Jiří Lábus, Miroslav Táborský, Petr Čtvrtníček nebo Tatiana Vilhelmová, která si zahraje potvoru a překvapí hodně odvážným kostýmem.

Ambasáda má být dalším pokusem o sitcom. To je žánr, kterému v minulosti u nás pšenka nikdy nekvetla. A proč by právě jemu měl dát divák svůj hlas? „Doby komediálních seriálů jsou pryč. A diváci po tom touží. Rozhodně to není klasický sitcom. Ambasáda představuje ten strašně potřebný vítr, který v některých zatuchlých kancelářích možná dokáže vyvětrat. Vypouští to, co v politice hnije za zavřenými dveřmi, s přidanou porcí ironie a nadsázky pěkně na povrch. A navíc má velký potenciál stát se opravdu kultovní záležitostí,“ prozradil režisér projektu David Sís. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků