Míša Tomešová zkouší i v pokročilém stupni těhotenství. Video: Instagram

Má rodit každým dnem, ale nešetří se! Míša Tomešová ve 40. týdnu těhotenství divoce poskakuje na jevišti

Tak tohle tu ještě nebylo. Každým dnem by měla muzikálová herečka Michaela Tomešová (32) porodit svého druhého potomka a s obřím břichem tančí na jevišti jak smyslu zbavená. Žádná únava, žádné kolapsy z veder, které trápí Česko. Míša Tomešová ve 40. týdnu těhotenství denně zkouší muzikál Vlasy a žádné volno si nebere.

"40. týden těhotná, mám rodit. Cítím se skvěle. Minule jsem odpočítávala dny a teď žiju přítomnem a musím říct, že to je pro mě mnohem lepší, než čekat na to, co přijde, a zbytečně se stresovat. Vím, že to může být pro některé extrém, ale já jsem prostě taková. Především bychom měly při těšení na mimino poslouchat svá těla, neomezovat se a dělat stále to, co nás baví. Tak já dělám to, co mě hned po mateřství naplňuje úplně nejvíc. Divadlo," napsala k videu ze zkoušky Míša.

Míša stále netuší, co nosí pod srdcem. S manželem, muzikálovým zpěvákem Romanem Tomešem, se rozhodli, že se nechají překvapit. Už velmi brzy se tak dozví, zda syn Kristián dostane bratříčka, nebo sestřičku. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků