Česká televize v úterý potvrdila poslední dvojici StarDance, desítka je kompletní.

Česká televize v úterý potvrdila poslední dvojici StarDance, desítka je kompletní. Foto: Super.cz/ Česká televize

Známe všech 10 párů letošní StarDance, tady jsou: Která dvojice získá vaše sympatie?

Každý rok, tedy každý, v němž se StarDance vysílá, je to stejné. Dávno předtím, než Česká televize potvrdí vybrané tváře, se množí spekulace, kdo se bude na trénincích, na parketu i před soudy poroty a televizních diváků potit tentokrát. Potvrzením Daniely Šinkorové (v páru s Michalem Padevětem) je oficiálně známa letošní soutěžní desítka. Prohlédněte si všechny páry pěkně pohromadě.

První zveřejněnou dvojicí byli moderní pětibojař David Svoboda a minulá vítězka show Veronika Lálová. Následovali je Veronika Arichteva a Michal Necpál, Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková, Monika Bagárová a Robin Ondráček a první pětici uzavřeli Václav Kopta s Janou Zelenkovou. Následně Česká televize potvrdila také Pavlu Tomicovou v páru s Markem Dědíkem, Adama Mišíka, jenž sladí krok s Kateřinou Krakowkovou, dlouhány Danielu Písařovicovou a Michala Mládka, Dalibora Gondíka s Alicí Stodůlkovou a konečně i již zmíněnou Danielu Šinkorovou a Michala Padevěta.

Stejně jako tváře z řad celebrit jsou pro diváky překvapením i tanečníci - zda televize sáhne k osvědčeným jménům či zvolí nováčky. Letos je to půl na půl.

Nové jméno se objeví také mezi porotci. K Tatianě Drexler, Radku Balašovi a Zdeňku Chlopčíkovi letos usedne Václav Kuneš, který nahradil Jana Révaie. Toho (Révaie) budou moci televizní diváci vidět na konkurenční Nově na druhé straně barikády. Rozhodl se přijmout nabídku soutěžit v show proměn Tvoje tvář má známý hlas. 

Která dvojice je vám nejsympatičtější?

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků