Hrozilo, že bude muset na přehlídku vyrazit nahá. Super.cz

Ztráta zavazadel na letišti ji rozplakala: Naše nejpotetovanější zpěvačka si málem neměla co obléknout na akci s Paris Hilton

Vztek, pláč a rozčarování. Takové stavy prožívala Šarlota Frantinová alias Sharlota poté, co přiletěla do italské Verony a nedorazila jí zavazadla s vybranými outfity. Nejpotetovanější českou zpěvačku totiž čekala účast na velkolepé módní show Tezenis, kde se měla pohybovat mezi slavnými kráskami jako je Paris Hilton (42) či Pixie Lott.

„Plakala jsem. Jsem strašný cíťa,” svěřila se raperka, která si zakládá na své výrazné image. Právě pro tento důležitý večer si zabalila hned několik outfitů, ze kterých chtěla vybírat. Vše ale zůstalo v zavazadle, které se zaseklo v Německu.

Organizátoři zpěvačce nabídli, aby vyrazila ještě před večerní akcí na nákupy. V Itálii přece jen není problém pořídit si model podle posledních trendů. Nakonec to ale nebylo nutné a kufr se Sharlotinými věcmi na poslední chvíli dorazil. „Nakonec se všechno vyřešilo a pohádka měla šťastný konec,” radovala se na přehlídce Sharlota. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků