Libor Bouček jako ucho

Libor Bouček jako ucho Foto: archiv FTV Prima

Chlapecká tvář a pruhovaná košile: Mrkněte, jak Libor Bouček před lety oblboval fanynky

Libor Bouček (42) už je ostříleným moderátorem, který na televizních obrazovkách působí už pěknou řádku let. Za tu dobu pořádně zmužněl a nechal si narůst vousy. Však už mu také za tři roky bude čtyřicet let.

V době, kdy měl ještě daleko do třicítky balil fanynky na chlapeckou tvář. Zkrátka nevinnost sama. Klučina v pruhované košili na Primě moderoval například pořad Bar (2006) či VyVolené (2005).

Teď už je z něj ostřílený matador a vrhl se do spolupráce s moderátorským esem Leošem Marešem (46). Společně s ním a Angee Svobodovou budou uvádět interaktivní zábavnou show 1 proti všem.

„V každé epizodě se bude rozdělovat jeden a půl miliónu korun. A princip je jednoduchý, nebudeme chtít po divácích žádné vědomosti ani znalosti, ale pouze dobrý odhad,“ prozradil Bouček s tím, že má pro diváky připravené otázky a úkoly, jejichž odpovědi nenajdete ani na internetu, ani v encyklopediích a knížkách.

Od moderátora řekněme pořadů pro náctileté se tak Libor posunul k rodinnému typu pořadů. A kdoví, třeba už s partnerkou Gábinou Bendovou plánují i prvního potomka.

Co podle vás sluší Liborovi víc? Hlasujte v anketě pod článkem. 

Co sluší Liborovi víc?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků