Popová diva propadla józe.

Popová diva propadla józe. Foto: Instagram D. Rolins

Jako hadí žena. Dara Rolins prozradila, jakým jediným způsobem se dá vycvičit parádní pekáč buchet na břiše

Díky své profesi je neustále lidem na očích. Dara Rolins (49) se o svůj vzhled stará nejen kvůli druhým, ale také kvůli sobě samé. Dříve cvičila pravidelně pod dohledem trenérky ve fitku a běhala na páse, v poslední době ji chytla jóga, kterou praktikuje pod dohledem zkušeného trenéra.

„Nejčastější otázka, kterou dostávám od fanoušků, se týká mojí postavy. A já se stále opakuji, že neexistuje žádný trik. Je to jen o stravě a pohybu,” rozpovídala se o cvičení zpěvačka.

„Jasně, že se ovládám a odříkám si a ne vždy mám chuť, sílu, náladu, ale bez toho to nejde nikde a nikomu. Je to dennodenní výzva,” přiznává Dara skutečnost, že sama neustále trénuje svou pevnou vůli. „Teď přes prázdniny to je ještě o něco těžší. Nebudu vám nalhávat, v tom teple a jiném režimu se mi extrémně nechce,” přiznala se Dara, že je taky jen člověk.

Popová diva zveřejnila prostřednictvím svého profilu na sociální síti Instagram fotky z posledního cvičení jógy. „Dnes po delší době opět na hodině jógy s mým učitelem a tentokrát i s posilou, mojí Lolou. Cvičila, fotila a nakonec nás obzvlášť starostlivě přikryla dekou,” komentovala fotky Dara Rolins. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků