Angelina a Brad mají neshody.

Angelina a Brad mají neshody. Profimedia.cz

Angelina opět přilila olej do ohně: Obvinila Brada, že po rozchodu neplatí na jejich děti

I když se spekulovalo o tom, že Angelina Jolie (47) a Brad Pitt (59) zažehnali všechny sváry a stáhli žádost o rozvod, opak je pravdou. Hollywoodský pár pracuje na ukončení manželství a válčí o peníze.

Americká média mají k dispozici soudní spisy, v nichž si herečka prostřednictvím své právní zástupkyně stěžuje na skutečnost, že Brad Pitt jejich dětem neposkytuje dostatečnou finanční podporu.

„Má povinnost přispívat na děti. A v současné době není jeho podpora adekvátní,“ píše se ve stížnosti předložené soudu. Pitt údajně nedodržoval dohodu a na děti více než rok a půl pravidelně neplatil. Jejich matka chce, aby byla soudem vyměřena přesná částka a manžel ji musel zpětně uhradit.

„Cílem Angeliny je ukončit manželství způsobem, který oběma stranám umožní zahájit novou životní etapu a plnit rodičovské povinnosti,“ tvrdí hereččina mluvčí. Jolie očekává, že Pitt bude na Maddoxe (16), Paxe (14), Zaharu (13), Shiloh (12) a desetiletá dvojčata Vivienne a Knoxe přispívat více. Herec je údajně jejím požadavkem dotčen, protože na dětech nešetří. Podporu ale bude muset dokázat soudu. 

Co si myslíte o sporu Angeliny a Brada?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků