Herečka je u moře šťastná.

Herečka je u moře šťastná. Foto: Super.cz/archiv D.Morávkové

Poslední dny pohody a odpočinku: Takhle si Dana Morávková užívá se svou rodinkou na Krétě

Poslední dny letošní dovolené se herečka Dana Morávková (51) se svou rodinou rozhodla strávit na slunném řeckém ostrově Kréta. Dva týdny byli v jižním Rakousku, kde aktivně sportovali, a pár dní také ve Slovinsku.

Během roku mají herečka se svým manželem Petrem Maláskem stále velmi nabité pracovní diáře, a tak jsou velmi rádi, že alespoň v létě naplánují společnou dovolenou a mohou tak načerpat síly do nové sezóny.

„Již několikátým rokem trávíme dovolenou v Rakousku, moc jsme si to tu oblíbili. No a nyní jsme v Řecku. Do Řecka na ostrovy se také moc rádi vracíme. Milujeme místní kuchyni, všichni jsou tu strašně milí, krásné moře, tak si představujeme ideální dovolenou,“ sdělila Super.cz Dana, které se v půlce prázdnin pomalu začíná dovolená krátit.

„Příští týden opět začínám zkoušet roli listonošky v chystaném muzikálu Trhák v Divadle Broadway, moc se těším. A snad ještě ke konci prázdnin najdeme alespoň pár dní na dovolenou po Čechách,“ dodala s úsměvem nejen divadelní, ale i seriálová herečka. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků