Pánové, nakopněte svou energii a libido pro žhavé letní noci! Zde 2 ověřené a rychlé tipy pro zvýšení testosteronu

Pokud chcete být alfa samec, který není oplácaný tukem a otáčí se za ním každá žena, potřebujete k tomu dostatek testosteronu. V mládí máme testosteronu na rozdávání, ale od 30. roku se jeho hladina snižuje o 1 % až 2 % ročně. A co všechno testosteron v mužském těle ovlivňuje? Kromě zvýšení schopnosti budovat svalovou hmotu se jedná o lepší pálení podkožního tuku, silnější erekci, libido, sexuální výkonnost, vyšší motivaci a zlepšení nálady. Přečtěte si 2 tipy, jak testosteron přirozeně zvýšit. S trochou disciplíny to jistě zvládnete!
1. Účinné doplňky stravy pro muže

1. Účinné doplňky stravy pro muže

Nejrychlejší řešení. Je nám ale jasné, co vás napadlo jako první. „Opravdu dokáží doplňky stravy pomoct při boji s klesající hladinou testosteronu? Zvýšit energii a libido? Ano dokáží, ale je důležité si umět vybrat. K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný a nejen placebo, musí obsahovat účinné látky ve správném množství. Patří mezi ně vitamíny (D3, C, B6), minerály (zinek, hořčík, selen) a extrakty z bylin (např. kotvičník zemní, pískavice řecké seno). Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny uvedené látky ve správném množství a poměru, vyzkoušejte 100 % český přírodní produkt Primulus bojující s příznaky nízké hladiny testosteronu. Český produkt Primulus s dopravou zdarma po celé ČR si můžete zakoupit kliknutím na tlačítko níže.

Koupit
nyní na Primulus.cz
2. Dopřejte si dlouhý a kvalitní spánek

2. Dopřejte si dlouhý a kvalitní spánek

Hladina testosteronu u mužů je nejvyšší okolo 8. hodiny ráno. Během dne postupně klesá a večer je většinou nejnižší. V noci však pracuje váš endokrinní systém na maximum a produkuje velké množství testosteronu. Tělo se tím připravuje na další den. Pokud ale spíte méně, je zde logicky málo času na produkci testosteronu. V jedné studii nedostatek spánku po dobu jednoho týdne (5 hodin za noc) dokázal snížit hladinu testosteronu u zdravých mužů o 15 %. Další studie na 531 mužích potvrdila, že delší doba spánku je spjata s vyšší hladinou testosteronu. Dle výsledků dokáže hodina spánku navíc zvýšit hladinu testosteronu o 15 %. Snažte se tedy spát minimálně 7-8 hodin denně.

Koupit
nyní na Primulus.cz
Doplněk stravy PRIMULUS – Opravdu to funguje?

Doplněk stravy PRIMULUS – Opravdu to funguje?

Tým lidí stojících za unikátním doplňkem stravy Primulus, má na tuto otázku jasnou odpověď: "Primulus není placebo, ale kvalitní produkt. Jedinečné složení účinných látek je odpovědné za sílu tohoto českého produktu." Samozřejmě se nejedná o zázračné tabletky, které vyřeší všechny problémy. Pokud však hledáte opravdu kvalitní doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je Primulus nejlepší volba. Svým složením se jedná o jeden z nejsilnějších produktů na trhu, je certifikován zdravotním ústavem v Praze a má již přes 15 000 spokojených zákazníků. Přesvědčte se o síle tohoto produktu sami a nakopněte vaši energii, vitalitu i libido.

Koupit
nyní na Primulus.cz

Časová osa článků