Zpěvák si užívá s manželkou u moře

Zpěvák si užívá s manželkou u moře Foto: archiv B.Josefa

Září štěstím: Muzikálový zpěvák vyrazil se svou manželkou do země, kde se zasnoubili

Zpěvák Bohouš Josef (56) pojal se svou manželkou letošní léto doslova odpočinkově, část prázdnin již strávili putováním po vlasti české a nyní sbalili kufry a odletěli si užívat dovolenou u moře, cílem jejich letu se stal jeden z řeckých ostrovů.

„Jsme na ostrově Zakynthos, Řecko máme s Alenkou moc rádi, je to tady krásné,“ svěřil se exkluzivně Super.cz zpěvák, který účinkuje například v muzikálech Muž se železnou maskou nebo Tři mušketýři v pražském Divadle Broadway.

Právě v Řecku, konkrétně na řeckém ostrově Korfu se v září 2016 populární zpěvák se svou Alenkou zasnoubil, při romantické večeři ji požádal o ruku. Loni v červnu, jak se říká do roka a do dne, se podle pověry konala svatba.

„Řecko je přímo stvořené pro romantické procházky, dopřáváme si řecké speciality, večer v místních tavernách rádi popíjíme dobré víno a jezdíme na výlety, prostě se máme opravdu skvěle a užíváme si romantiky,“ popsal průběh dovolené Bohouš. A my za Super.cz musíme opravdu konstatovat, že láska z tohoto zamilovaného páru je vidět opravdu z každé fotografie. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků