Carrie a Mike prý budou mít dvojčata.

Carrie a Mike prý budou mít dvojčata. Profimedia.cz

Jedna z nejvýraznějších vítězek pěvecké soutěže prý očekává dvojčata. Už pro ně má mít vybraná jména

Zpěvačka, která zvítězila ve čtvrté řadě soutěže American Idol, je údajně těhotná. Carrie Underwood (35) má se svým hokejistou očekávat rovnou dvojčata.

Americká média spekulují o tom, že se popová hvězda a její manžel Mike Fisher dočkají rovnou dvou dětí najednou. Isaiah, jehož Underwood porodila v roce 2015, by se měl radovat ze sestřiček. „O dítě se usilovně snažili pět měsíců. Carrie a Mike byli úspěšní, jejich rodinka se rozroste rovnou na pět členů,“ píše magazín In Touch.

Carrie, která v roce 2005 zvítězila v americké obdobě SuperStar, těhotenství nepotvrdila, ale zdroj z jejího okolí už dokonce vyzradil jména, která pro své holčičky vybrala. „Favoritkou je Rachel a také uvažují o Faith. Nakonec nejspíš použijí obě jména. Carrie chce, aby její holčičky žily jako v pohádce a už jim chystá pokojíček,“ dodal člověk, který vynesl informace ze zpěvaččina soukromí.

Zprávu je ale nutné brát s rezervou. O těhotenství Carrie se v USA spekulovalo už před půl rokem. Její nejnovější fotka navíc tomu, že by očekávala dvojčata, moc nenasvědčuje. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků