Z dcery olympijské vítězky roste půvabná mladá dáma.

Z dcery olympijské vítězky roste půvabná mladá dáma. Michaela Feuereislová

Dcera Neumannové roste do krásy. Úspěšné sportovkyně vypadají spíš jako sestry

Do společnosti příliš často nevyráží. Čas od času ale Kateřina Neumannová udělá výjimku a s dcerou na společenskou akci přeci jen zajde.

„Nejsem večírkový typ, tyto akce přímo nevyhledávám. Jelikož se tady vše točilo okolo tenisu, tak jsem si říkala, že to bude příjemný večer. A ono tomu tak bylo,” svěřila se Super.cz Neumannová na večírku k tenisovému turnaji Advantage Cars Prague Open 2018. „Byla jsem vlastně ráda, že Lucka bude moc strávit čas zase někde jinde než jen na kurtu,” uvedla bývalá česká běžkyně na lyžích a cyklistka.

Dcera olympijské vítězky roste do krásy a společně obě vypadají spíše jako sestry než jako matka s dcerou. „Je pravda, že je ve věku, kdy už je z ní fajn parťák, kdy můžeme vyrazit na některý typ akcí společně,” hrdě uvádí Kateřina.

Olympijská vítězka a mistryně světa v běhu na lyžích je ráda, že má dceru nyní nablízku, neboť Lucie několik měsíců v roce trénuje tenis na Floridě. „Lucka hodně hraje. Na začátku prázdnin jsme byly v horách v Rakousku,” dodala Kateřina Neumannová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků