Kdo bude vítězem páté Tváře?

Kdo bude vítězem páté Tváře? Foto: Super.cz/archiv TV Nova

8 tváří se známým hlasem: Která celebrita zvládne nejlépe převtělování v další řadě oblíbené televizní show?

28. července 2018 17:22

Diváci si převlékání celebrit za jiné celebrity oblíbili, takže se na podzim na Novu vrací populární pořad Tvoje tvář má známý hlas. Podívejte se na hvězdy, které spolu změří síly v páté řadě show, v níž nejde jen o zpěv, ale také o skvěle odvedenou práci kostymérů a maskérů.

Premiérovou řadu vyhrála Hana Holišová (38), druhou Jan Cina (30), třetí Tatiana Vilhelmová (40) a zatím poslední Berenika Kohoutová (27). Kdo bude dalším vítězem? Ve hře jsou opět čtyři muži a čtyři ženy s různými pěveckými zkušenostmi. Kdo z nich nejlépe zvládne zpěv, tanec i herecký projev a posbírá nejvíce bodů?

Eva Burešová (25), Vojta Drahokoupil (23) i Jan Révai (44) mají bohaté zkušenosti z muzikálů, takže by jim vystoupení neměla činit potíž. Tereza Mašková (22) o svém talentu všechny přesvědčila v SuperStar. Diváci ale uslyší zpívat i tváře, které mají spojené především s televizí a divadlem.

Překvapit může Patrik Děrgel (29), Michaela Badinková (39) a Jitka Schneiderová (45), kteří se profilují především herectvím. O největší senzaci se může postarat urostlý Robert Jašków (49). Pokud si vylosuje proměnu v ženu, bude to zajisté zajímavá podívaná. 

Kdo je vaším favoritem páté řady show Tvoje tvář má známý hlas?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků