Takhle se Dáda prezentuje na Instagramu...

Takhle se Dáda prezentuje na Instagramu... Foto: Super.cz/Instagram D. Patrasové

Rozpitá Dáda na 7 způsobů: Patrasová si nevhodným používáním filtrů deformuje obličej

Z královny dětských srdcí se chtěla stát královna Instagramu. Dagmar Patrasová (67) se na sociální síti chtěla zalíbit a využila k tomu všechny dostupné prostředky. Její snaha o mladistvý půvab se ale minula účinkem.

Dáda na Instagram vtrhla velmi odvážně. Loni v létě se začala rovnou vystavovat v plavkách. Našli se obdivovatelé, kterým se postarší herečka líbila, i kritici s jiným vkusem. Ještě větší rozruch ale způsobila její selfíčka. Představitelka princezny Xenie to totiž přehání s omlazujícími filtry.

Tvář Patrasové po grafických úpravách získává hodně nepřirozený vzhled. Dáda je na fotkách značně zploštělá a rozpitá, což má nejspíš maskovat vrásky. Výsledek jí ale na kráse rozhodně nepřidává.

„Vykašlete se na ty filtry na mobilu, kazí vám to tvář,“ poradil jí jeden z fanoušků. Dáda ale úpravy popírá: „S foťákem nic nedělám od jeho koupení. Zeptám se někoho, kdo s tím umí pracovat. Opravdu nemám zájem se jakkoliv měnit.“

Podle instagramového profilu to ale vypadá, že se Dáda prozatím nikoho, kdo s tím umí pracovat, nezeptala. Stále zveřejňuje snímky, jimiž se snaží popřít realitu. 

Upravuje Dáda Patrasová své fotky?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků