Takhle dovolenkuje divoška. Andrea Košťálová se toho nebojí.

Takhle dovolenkuje divoška. Andrea Košťálová se toho nebojí. Foto: archiv A. Košťálové

Nahoře bez ji na obrazovce neuvidíte. Divoška Košťálová vystavila v Chorvatsku sexy tělo bez vršku plavek

Posledních pár dní jste Andreu Košťálovou na televizní obrazovce nevídali. Moderátorka pořadu Divošky a reportérka TopStaru si totiž užívala v Chorvatsku. I během plavby na jachtě na Jadranu byla za divošku.

„Už dlouho jsem chtěla vyrazit s partou lidí na týden na jachtu a letos to konečně vyšlo. Jezdili jsme týden po ostrovech v Chorvatsku a až na jeden šrám na noze, který jsem si šikovně vysloužila při objevování opuštěného ostrůvku, vyšlo všechno perfektně,” uvedla s nadšením moderátorka.

Na fotkách si nemůžete nevšimnout, že se Andrea opalovala nahoře bez. „Bylo nás sedm kamarádů a měli jsme pro sebe celé moře, tak jsme po domluvě s holkama všechny odhodily vršky,” smála se Andrea a dodala: „Přítel sice úplně radostí nejásal, ale pak uznal, že takové opálení bez proužků od plavek má něco do sebe.”

Andrea a její přátelé měli štěstí, že je nepotkala mořská nemoc. „Nakonec se nám mořská nemoc všem vyhnula a mně bylo překvapivě vždycky nejhůř na pevnině, kde jsem měla pořád pocit, že se houpu jako na lodi. Snad se nebudu houpat ještě ve studiu Divošek,” smála se Andrea Košťálová 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků