Ronnie s Nicolou na dostizích.

Ronnie s Nicolou na dostizích. Profimedia.cz

Podívejte: Ronnie Wood (64) z Rolling Stones má týden po rozchodu novou o 40 let mladší krásku!

Kytarista legendárních Rolling Stones Ronnie Wood (64) v sobě duši rockera nezapře. Ženy dokáže střídat jako na běžícím páse. Teprve týden poté, co se rozešel s exotickou kráskou Anou Araujo (32) už za ni má náhradu. A tentokrát si vybral úplně jiný typ - křehkou dlouhovlasou blondýnku.

Tajemná dívka, s níž se Wood objevil na dostizích v britském Ascotu v hrabství Berkshire, je teprve pětadvacetiletá rodačka z britského Belfastu Nicola Sargent, bývalá modelka, která loni vystudovala populární univerzitu v Severním Irsku University of Ulster. V současnosti je klenotnicí pro Stephena Webstera, mezi jehož klienty patří například Madonna.

Dostihy však nebyla zdaleka první událost, kterou dvojice absolvovala. Před pár dny si například vyrazili na večírek s přáteli, kde se ukázali i Kelly Jones ze skupiny Stereophonics nebo kontroverzní fotbalový agent Kia Joorabchian. Podle deníku Daily Mail je paradoxní, že maminka Nicoly Sargent Patricia (45) je velice podobná jedné z expřítelkyň Ronniho Wooda Ekatarině Ivanově. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků