Michal David odmítá nařčení z podvodů ve Slavíkovi.

Michal David odmítá nařčení z podvodů ve Slavíkovi. Michaela Feuereislová

Naštvaný Michal David zuří: Kvůli těm obviněním končím v Českém slavíkovi!

Zpěvák Michal David (60) se půl rok po svém vítězství v TýTý překvapivě vzdal možné výhry i v prestižní pěvecké anketě Český slavík. Tuto soutěž se rozhodl radikálně bojkotovat. "Slavík pro mě skončil. Nijak se ho nezúčastním, nepřijdu ani na vyhlášení," svěřil se Michal Super.cz. Důvodem je obvinění v televizní reportáži, že spolu s producentem Davidova podzimního turné Jiřím Pomeje manipulovali s hlasy v anketě a dopředu tak prý mělo být jasné zpěvákovo vítězství.

"Sice to tam neřekli natvrdo, ale naznačili, že tam z mé strany dochází k podvodu. To naprosto odmítám. Nemám to zapotřebí, a aby se nemohly vyrojit další spekulace, Českého slavíka se žádným způsobem nezúčastním," tvrdí rezolutně Michal David, který již na jaře porazil jinak nepřemožitelného Karla Gotta v TýTý a i ve Slavíkovi ho mohl vážně ohrozit. "Již jsem své rozhodnutí oznámil pořadateli Jaroslavu Těšínskému, ten mě však informoval, že odstoupit ze soutěže nelze. Nemohu také svým fanouškům zakázat, aby mi dál posílali hlasy. Chci ale, aby se dozvěděli, že je to zbytečné, protože s touto anketou nemám již nic společného," upozorňuje Michal David, kterého obvinění z podvodu ranilo.

"Naštěstí mám novou desku, turné, plné sály, nemohu si stěžovat. Opravdu bych neměl jediný důvod, abych nějakým podvodem získával body ve Slavíkovi," kroutí hlavou nechápavě zpěvák a hudební skladatel Michal David. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků