FC1929

FC1929

FC1929 – značková móda s tradicí

Hlavním ideou značky FC1929 je jasná koncepce, která klade důraz na použití špičkových a výjimečných materiálů. Městský a ležérně elegantní styl oblékání v sobě promítá poslední módní trendy.

Jasným důkazem použití výjimečných materiálů jsou např. dámské střevíčky FC1929, které jsou vyrobeny z jemné rukavičkářské kozí kůže -kozinky. Obuv vyrobena z tohoto materiálu poskytuje nositelce mimořádný komfort a přizpůsobí se tvaru každého chodidla.  Vnitřní část je také celokožená.

Mezi další prémiové materiály, které jsou pro výrobu módní kolekce FC1929 použity patří 100 % čistá bavlna, bambusové vlákno, piqué bavlna  280 g/m2 a viskózové hedvábí.

V pánské části kolekce FC1929 jsme se zaměřili na extravagantní i klasický styl. Pánskou část kolekce s názvem FC URBAN STYLE tvoří casual oblečení a módní doplňky z velmi kvalitních materiálů.

Bavlněné svetry, kalhoty z bavlněného canvasu, pánské tašky a v neposlední řadě také
kvalitní spodní prádlo, které drží tvar díky kombinaci 95 % bavlny a 5% elastického Spandexu.

Toto značkové oblečení je možné zakoupit výhradně na webu www.fc1929.com nebo prostřednictvím našeho tištěného katalogu u některého z našich prodejců po celé ČR i SR. 


Časová osa článků